Terörist İsrail

Artık şüphe kalmadı; İsrail denen zorba devletin kan içmeyi ne kadar sevdiği, mümkün olan en açık şekilde görülmüş oldu.

Şerefsizler, daha hala “gemidekiler silahlıydı” yalanlarını atıyorlar. Atsınlar; zaten yalan açıklamanın hemen ardından Alman gümrüğünden açıklama gelmiş, “silaha rastlamadık” diye. Sonra da yalanı yumuşatmışlar, şimdi okudum, “bıçaklarla karşı koydular” diye savunmuşlar kendilerini. Ulan itler, taramalı tüfeklerle geldiğinizde önünüzdekilerin hemen teslim olmasına alıştığınız için mi şaşırdınız?

Üstelik kendi karasularında değil, uluslararası sularda ele geçirmişler gemiyi. Üstelik hem beyaz bayraklı hem de Türk bayraklı, Türk gemilerini işgal etmişler. Uluslararası sularda bir başka ülkeye ait gemilere yapılan saldırının, saldırı yapılan geminin ülkesinin saldıran ülkeye savaş açma sebebi olduğunu biliyor musunuz? Hadi biz bilmiyoruz diyelim, o Siyonist köpekler de mi bilmeyecek? Bile bile yapıyorlar, “bize kimse dokunamaz” zihniyetindeler.

Recep Tayyip Erdoğan‘a helal olsun, “insanlık dışı devlet terörü” diye koydu postasını. Bülent Arınç‘a helal olsun, büyükelçimizi geri çekeceğimizi ve tüm ortak tatbikatların iptal edildiğini bildirdi. İlker Başbuğ‘a helal olsun, “vahim ve kabul edilemez bir durum” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu‘na da helal olsun, Baykal gibi susacağına hükümete tam destek mesajı verdi. Böyle durumlarda bile siyasi çekişme olmaması, siyaset yapılmaması çok güzel bir şey.

Bülent Arınç‘ın dediği inşallah doğru çıkar, “bu saldırı cevapsız kalmaz”.

Barış Ünver
31 Mayıs 2010

Yorumlar kapalı.