Anger Management (2003)

DİKKAT: Bu yazı, Beyn'in "Arşiv" kategorisine aittir. Yazının arşivlenmiş olması, yazı içindeki bilgi ve görüşlerin artık önemsiz veya geçersiz olduğunu gösteriyor olabilir.

Elime geçtiği yıldan beri (2005 veya 2004) kaç kere izlediğimi bile hatırlamadığım, süper bir komedi filmi bu efendim. Gerek Adam Sandler ve Jack Nicholson‘ın ve diğer oyuncuların harika oyunculukları olsun, gerek senaryonun harika düzeni, muhteşem esprileri olsun, çok eğlenceli bir Hollywood filmi olmuş derim.

Konu öfkelenmesi gerektiği zamanlarda sakin olmaya çalışıp da bir süre sonra biriktirdiği öfkesini aşırı tepki yoluyla dışa vuran bir adamın tedavi sürecini anlatıyor. Verebildiğim en uzun tanım bu, sebebini filmi izlediğinizde anlayacaksını :). Samimi söylüyorum, anıra anıra gülebileceğiniz bir film arıyorsanız ve 4 yıldır bu filmi es geçmişseniz, daha fazla aptallık etmeden gidin bulun bu filmi ve izleyin.

Not: Az daha unutuyordum, film bu kadar güzel gidip de sona gelindiğinde Kutu Kutu Pense oynanır gibi bir anda herkesin şarkı söylemeye başlaması, çekirdek paketinin son çekirdeğinin acı çıkması gibi oluyor.

Barış Ünver
01 Eylül 2007

Yazıyı beğendiniz mi? Beğendiyseniz, yeni yazılardan epostayla haberdar olmak için Beyn'in eposta abonesi olabilirsiniz.