Bana yardım edin: Beyn’i nasıl güzelleştirebiliriz?

Beyn’i tasarlarken, kendi göz zevkimin yanında Beyn’i ziyaret ve takip edenleri de düşünerek, daha rahat gezilebilen, okunabilen bir internet sitesi yapmaya gayret ettim. Ama Beyn’i ziyaret ve takip edenlere, onların ne düşündüğünü (sizin ne düşündüğünüzü) hiç sormadım.

Soruyorum: Beyn’i nasıl geliştirebilirim? Beyn’in tasarımını, yapısını nasıl iyileştirebiliriz?

Tasarım konusunda bilgi sahibi olmanız şart değil. Aklınızdan ne geçiyorsa söyleyin. “Sitede çok fazla renk var.” diyebilirsiniz (ki Beyn’e en çok gelen şikayet bu ve bu konuda geliştirmeler yapmaya çalışıyorum), “Şurada şunu görmek istemiyorum.” diyebilirsiniz, “Şurada şunu görmek istiyorum.” diyebilirsiniz, “Beyn’deki reklamlardan nefret ediyorum, parası neyse verelim de kaldır şu reklamları!” bile diyebilirsiniz :).

Sadece iki ricam olacak, çok önemli:

  1. Yorumunuzun yapıcı olması, benim öncelikli beklentim. “Beyn’den nefret ediyorum!” deseniz bile bir şey diyemem, neden nefret ettiğinizi söylediğiniz sürece :). Yani gördüğünüz bir eksik varsa tabii ki söyleyin ancak nasıl düzeltmem gerektiğini söylemezseniz, benim aklım o kadar iyi çalışmaz, nasıl düzelteceğimi kendim düşünemeyebilirim.
  2. Beyn’in içeriğini nasıl geliştireceğim konusunda ayrıca bir yazı yazacağım ama şimdilik tasarım konusundaki geliştirme önerilerinizi bekliyorum.

Önerilerinizi bu yazının altına yorum yaparak veya buradan benimle iletişime geçerek yollayabilirsiniz.

Her türlü öneriye acayip sevineceğim, lütfen ne görüyorsanız söyleyin, önerin, bana akıl verin! :)

Barış Ünver
06 Nisan 2012

Yazıyı beğendiniz mi? Beğendiyseniz, yeni yazılardan epostayla haberdar olmak için Beyn'in eposta abonesi olabilirsiniz.