Beyn Yarışmaları: Birinci bölüm

Baştan diyeyim, bu tarz yarışmaları başlatmamın sebebi elimdeki ikinci el bilgisayar donanımlarından kurtulmak :). Tabii bu tüm yarışmalarda kullanılmış ürün hediye edeceğimi göstermiyor. Yine de en baştan, sermaye falan yokken böyle bir şey yapayım dedim.

Yarışma Konusu

İhtiyacım olursa bilgisayarımda bulunsun diye bir adet Beyn banner’ının tasarlanmasını rica edecektim. Elbette kimseden banner’ı blog’larına veya internet sitelerine yerleştirmesini istemeyeceğim, istediğim sadece güzel bir banner tasarımı. 468 piksele 60 piksel boyutlarında en güzel banner’ı hazırlayan, hediyeyi kazanmış olacak.

Önemli: Beyn’in sloganı yerine farklı bir slogan bulanları öncelikli olarak değerlendireceğim çünkü şu sıralar “Kafamdaki her şeyin bileşkesi!” sloganı gözüme fena batmaya başladı, yeni bir slogan da arıyorum.

Yarışma Ödülü

Ödül çok büyük veya çok iyi bir şey değil: Kingston marka, 512MB DDR bellek (ömür boyu garantili). Ve dediğim gibi, ikinci el ama bellek sonuçta, kullanılmışıyla yenisi arasında fena farklar yok. Yarışmanın birincisine, ödemesi bana ait olacak şekilde kargolayacağım. Ankara‘daysanız daha da iyi olur, elden verebilirim.

Yarışmaya Katılım

Hazırladığınız banner’ı, PSD ve PNG dosyaları olarak (PSD dosyasında katmanları ayrı tutarsanız çok sevinirim.) ZIP’leyip bir dosya paylaşım sitesine (örn. RapidShare) yükledikten sonra Beyn’in İletişim bölümünden yollamalısınız. Yollarken konu bölümüne “Beyn Yarışmaları: Birinci bölüm” yazmanız gerekiyor.

Bir de 10 katılımdan az olursa maalesef yarışmayı iptal edeceğim.

Son Katılım Tarihi ve Sonuçlar

Süreyi bir ay olarak belirlesem sanırım ne çok uzun olur, ne de çok kısa. Son katılım tarihi 27 Ağustos olsun madem. Sonuçları da 1 Eylül‘de açıklarım, kazanana gönderdiği e-postadaki adresten ulaşıp belleği yollamak için adres isterim.

Budur. Lan nasıl abarttım yalnız, bi’ tane bellek vereceğim diye kaç tane alt başlıkta ne kadar ayrıntı anlattım :D.

Katılan herkese teşekkürler ve başarılar.

Ek (02 Eylül 2008, 02.52): Yarışma iptal oldu çünkü katılım 4’tü. Katılan herkese tekrar teşekkürler.

Barış Ünver
28 Temmuz 2008

Yazıyı beğendiniz mi? Beğendiyseniz, yeni yazılardan epostayla haberdar olmak için Beyn'in eposta abonesi olabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.