“Her gün 1 yazı” iddiasında, ay ortası değerlendirmesi

DİKKAT: Bu yazı, Beyn'in "Arşiv" kategorisine aittir. Yazının arşivlenmiş olması, yazı içindeki bilgi ve görüşlerin artık önemsiz veya geçersiz olduğunu gösteriyor olabilir.

Çaktırmayın, konu bulamadığım için bu yazıyı yazıyorum.

Yine de yalan olmasın, fena gitmiyor her gün yazma olayı. Atladığım bir gün yok, gün atlamaya niyetim de yok. (Sadece BarisUnver.com’a değil, aynı zamanda Beyn’e de yazıyorum, unutmayın. Yani BarisUnver.com’da yazmadığım günler için Beyn’e bakın.) Henüz bir alışkanlık haline gelmiş değil, her gün “bugün de şunu yazayım” diye düşünmeye başlamadım, konu sıkıntısı çekmeye başladım ama bunu sorun etmiyorum.

Zamanla oturacak, oturduğu zaman da iki günde bir yazmaya devam edeceğim. Muhtemelen bir gün Beyn’e, bir gün BarisUnver.com’a yazarım. Olmadı, iki siteye de haftada ikişer yazı yazarım. En azından istediğim şey bu.

“Henüz alışkanlık haline gelmedi” dedim demesine ama gün sonlarında hala yazmamışsam bundan rahatsızlık hissetmem güzel bir işaret, alışkanlığın oturmaya başladığının bir işareti. Mutluyum, umutluyum.

Ay boyunca her gün yazmaya karar verdiğimde “50 kelime de olsa yazarım” demiştim ama genelde 500 kelime ortalamayla yazıyorum ki bu epey iyi bir sayı. Okumakta olduğunuz bu yazı 200 kelime civarı olacak ama olsun :).

Barış Ünver
17 Ağustos 2015

Yazıyı beğendiniz mi? Beğendiyseniz, yeni yazılardan epostayla haberdar olmak için Beyn'in eposta abonesi olabilirsiniz.