Beyn Yarışmaları: İkinci bölüm

Yarışma konusu, katılım şekli, son katılım ve ödül

Konu, Beyn’e yeni bir slogan bulmak. Şu an kullandığım slogan “Kafamdaki her şeyin bileşkesi!” şeklinde ama bunun artık Beyn’i yeterli derecede anlatmadığını düşünüyorum.

Ödül, Kingston marka, 4GB parmak bellek. Güzel, di’ mi?

Katılmak için bu yazıya bir yorum bırakmanız yeterli. İsim kısmına isminizi, e-posta kısmına e-posta adresinizi bırakın, yorum bölümüne de slogan fikrinizi yazın yeter.

Son katılım tarihi ise 01 Aralık 2008. Sonuçlar ise aralığın ilk haftası açıklanacak, kazanana bir e-posta gönderilecek – bu yüzden e-posta adresinizi bırakırken gerçek bir adres bırakmanız önemli.

Yarışma Kuralları

  • Herkesin tek yorum hakkı var. Ama bu tek slogan hakkınız olduğu anlamına gelmiyor :). Yani yorumunuza istediğiniz kadar slogan yazabilirsiniz ama birden fazla yorum atarsanız diğer yorumları silmek zorunda kalırım.
  • İçinde “Barış Ünver” geçse süper olur. Ciddiyim, bu sloganları öncelikli olarak değerlendireceğim. Çünkü millet Beyn’i biliyorken Barış Ünver‘den bihaber olmasını istemem.
  • İyi bir slogan bulabilmeniz için Beyn’i tanımanız yararlı olacaktır. Eğer bu siteyi ilk kez görüyorsanız biraz gezin, böylece slogan için fikirler üretebilirsiniz.
  • Sloganınız 75 karaktere sığsın lütfen, uzun bir slogan korkunç olur diye düşünüyorum.
  • Kurallara uymayanların yorumları uyarılmaksızın silinecektir. Kusura bakmayın.

Herkese başarılar.

YARIŞMA SONUÇLARI

Barış Ünver
17 Ekim 2008

Yazıyı beğendiniz mi? Beğendiyseniz, yeni yazılardan epostayla haberdar olmak için Beyn'in eposta abonesi olabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.