En üretken ayım: Ağustos

DİKKAT: Bu yazı, Beyn'in "Arşiv" kategorisine aittir. Yazının arşivlenmiş olması, yazı içindeki bilgi ve görüşlerin artık önemsiz veya geçersiz olduğunu gösteriyor olabilir.

Sözümü verdim, yerine de getirdim: Ağustos ayı boyunca Beyn’e veya BarisUnver.com’a her gün birer yazı yazdım. Mutluyum! :)

Normalde her yazıyı o gün bitmeden yazacaktım, ama uyku düzeni sorunlarım yakamı bırakmadığı için o günün gecesinde yayınladığım çok yazı oldu. Örneğin “Düzensiz uyu düzenini düzene sokmak” yazısının aslında 21 Ağustos’un yazısı olmasına rağmen, 21’ini 22’sine bağlayan gece yazdığım için yazının tarihi 22 Ağustos olarak gözükmesinin sebebi budur.

Elbette sonuç olarak gün kaçırmadım, her gün bir yazı yazmayı başardım :). Beyn’e 4 yazı, BarisUnver.com’a 27 yazı girmiş oldum. İki siteye girdiğim yazıların oranı yarı yarıya olsaydı olmazdı ama hiç değilse Beyn’e 10, BarisUnver.com’a 21 yazı yazabilseydim, o güzel olurdu. Olsun.

Yazılara az yorum gelmiş olsa da, yazıların okunduğunu görüyorum, hoşuma gidiyor :). Okuyan, özellikle abone olup okuyan herkese teşekkür ederim.

Sevgiler!

Not: “En üretken ay”dan kastım, bu yılın en üretken ayıdır. Yoksa geçen yıl, yanlış hatırlamıyorsam ekim ayıydı, 20 bin kelimelik İngilizce yazı dizisi bitirmişliğim var.

İkinci not: Muhafazakâr okurlarımı da düşünüp, ayının penisini mozaikledim.

Barış Ünver
01 Eylül 2015

Yazıyı beğendiniz mi? Beğendiyseniz, yeni yazılardan epostayla haberdar olmak için Beyn'in eposta abonesi olabilirsiniz.